You will be asked to select a Delivery Zone at checkout so please head to our DELIVERY tab to check that we deliver to your zone. If you don't see your suburb or if you have any questions, please contact us via email to contact@theosdeli.com.au

Collection: Pantry

111 products
  • Beerenberg Green Tomato Pickle
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Summer Truffle Whole
    Regular price
    $35.70
    Sale price
    $35.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caperberries in Vinegar
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers in Vinegar
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers with Salt
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capsicums Chargrilled
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Careme Puff Pastry
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Careme Short Crust Pastry
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chestnut Puree
    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chestnuts WHOLE
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chipotle Peppers in Abodo Sauce
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cholula Hot Sauce
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Cream
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Milk
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Chips
    Regular price
    $5.90
    Sale price
    $5.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Tortillas
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cornichons
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crunchy Dill Gerkins
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • David's Kosher Salt
    Regular price
    $8.10
    Sale price
    $8.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Diemen's Original Hot Sauce 150ml
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Diemen's Stinger Hot Sauce 150ml
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Australian Orange
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Figs
    Regular price
    $5.60
    Sale price
    $5.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Mixed Citrus
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Porcini Mushrooms Loose (20g)
    Regular price
    $3.60
    Sale price
    $3.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Duck Fat
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dukka
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Filo Pastry
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Crushed 150g
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gelatine Sheets
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghee
    Regular price
    $13.10
    Sale price
    $13.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Goose Fat
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out