CLICK & COLLECT & HOME DELIVERY every Wednesday, Friday, Saturday & Sunday! Please refer to our Delivery Zones listed on the homepage for suburbs we deliver to.

Twiggie Sticks (each)

Twiggie Sticks (each)

Regular price
$0.50
Sale price
$0.50
Regular price
Sold out
Unit price
per 

A single twiggie stick is around 20 grams and it is sold by units